Garážová vrata, Okna
Předokenní rolety, Pohony bran, Dveře, Ploty

O nás


  • delta_decor_sun.jpgdelta_decor_sun.jpg

• Rokem 1999 vznikla firma jako fyzická osoba Miroslav Martínek-ROLLSTYLE která vyráběla a montovala Předokenní rolety. Postupem času se k tomu začal přidávat ostatní sortiment jako plastová, dřevěná a hliníková okna, dveře, brány, mříže , oplocení a nově interiérové dveře a příslušensktví k nim. Rokem 2013 se firma transformovala na právnickou formu OKNA-VRATA Martínek s.r.o. která se stále rozvíjí a rozrůstá se a stává se v regionu jednou z významných firem v západočeském kraji. Všechny dodané produkty samozřejmě zajistíme včetně odborné montáže, záručního i pozáručního servisu. Naše firma dostala jako první obchodní zastoupení značky LOMAX již v roce 2001.


Garážová vrata

  • tx_creative_c05.jpgtx_creative_c05.jpg
- výrobní program firmy LOMAX. Dodáváme všechny typy. Sekční, průmyslová, posuvná do boku vrata rolovací i výklopná ve všech rozměrech a barvách přesně na míru potřebám zákazníka. Včetně nezbytných doplňků. Na garážová vrata nyní poskytujeme záruku až 10 let.
  • okno-76.jpgokno-76.jpg

Okna - dodáváme jak okna plastová, dřevěná i hliníková. Nabízíme zejména plastová okna českého výrobce, která vynikají na trhu mezi běžnými značkami svojí kvalitou, životností a v neposlední řadě velmi vysokou tepelně izolační schopností. Plastová okna PKS Jsou držiteli certifikátů CSI (Certifikáty ISO9001 a 14001 jsou samozřejmostí).

Předokenní rolety

  • roleta-pro-zaomitani-3.jpgroleta-pro-zaomitani-3.jpg
- valnou většinu dodávaného sortimentu tvoří opět výrobky firmy LOMAX. Další novinkou v našem sortimentu jsou technologicky velmi vyspělé a oblíbené roletové překlady firmy HELUZ. Rolety před okny pokrývají relativně velkou část fasády. Tento prvek řešení se nedá přehlédnout. Svým prostým a nevtíravým designem se začlení do architektury každé budovy. Rolety rozdělujeme na typy určené pro dodatečnou montáž na již hotový dům a na typy zabudované pod omítku při realizaci novostavby nebo rekonstrukce. Záleží pouze na Vás jaký typ rolety, nebo jakou lamelu si vyberete. Zda to bude hliníková lamela s polyreutanovou pěnou nebo hliníková extrudovaná lamela, která je běžně označovaná jako bezpečnostníNa ukázku kvality námi poskytovaných služeb můžete navštívit malou galerii

Referenčních zakázek